Dentysta Komorów

Dobry dentysta Komorów? Zaufaj specjalistom w AnnaMed, a będziesz cieszyć się pięknym uśmiechem na lata!

Zapraszamy do naszego gabinetu AnnaMed, gdzie czeka na Ciebie zespół doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, którzy kompleksowo zadbają o Twoje zdrowie i piękny uśmiech.

Stomatolog Komorów AnnaMed to miejsce, gdzie gwarantujemy skuteczne leczenie w niezwykle komfortowych warunkach. Wszystko dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz indywidualnemu podejściu do każdego Pacjenta,.

Stomatolog Komorów – wybierz sprawdzony gabinet AnnaMed

Szukasz dobrego stomatologa w Komorowie lub w okolicach?

Dentysta Komorów AnnaMed to gabinet, które cieszy się uznaniem wielu Pacjentów – nie tylko z okolic, ale także z innych części Polski, a nawet Europy. Z najwyższą troską podchodzimy do zapewnienia naszym Pacjentom pełnego bezpieczeństwa i komfortu leczenia, systematycznie dostosowując nasze usługi do ich potrzeb.

Stomatolog Komorów Anna Med jest miejscem, którego kadrę tworzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani lekarze, nieustannie poszerzający swoją wiedzę i doskonalący umiejętności na licznych specjalistycznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Stale inwestujemy w nasz gabinet, dbając o to, by korzystać jedynie z najnowszych technologicznie sprzętów i najwyższej jakości materiałów. Daje nam to niezwykłą precyzję i skuteczność leczenia, a co za tym idzie – satysfakcję Pacjentów, którzy cieszą się pięknym i zdrowym uzębieniem na lata.

Jakie zabiegi świadczymy w AnnaMed?

Dentysta Komorów Anna Med – tu znajdziesz pełen zakres usług stomatologicznych, w tym: leczenie zachowawcze, endodontyczne, periodontologiczne, chirurgiczne, implantologiczne, protetyczne, ortodontyczne, a także specjalistyczne leczenie stomatologiczne dzieci (wraz z sedacją wziewną) oraz liczne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

Ogromną wagę przykładamy także do profilaktyki, dlatego higienizację przeprowadzamy z wykorzystaniem światowej klasy sprzętu AIRFLOW® Prophylaxis Master renomowanej szwajcarskiej firmy EMS, która jest obecnie najskuteczniejszym urządzeniem do profesjonalnego oczyszczania zębów.

Jak do nas dojechać z Komorowa?

Wpisując w mapach Google “dentysta Komorów“ jednym z pokazujących się wyników jest nasz gabinet – nic dziwnego, mieścimy się zaledwie 3 km od Komorowa!

Znajdą nas Państwo przy ulicy Stalowej 48 w Pruszkowie, zaraz przy rondzie im. Tomasza Zana. W pobliżu dostępnych jest wiele miejsc parkingowych.

By do nas dojechać, potrzebują Państwo tylko kilku minut samochodem – można jechać na północ Komorowską lub trzymać się ulicy Brzozowej, kierując się na zachód, a potem skręcić w aleję Wojska Polskiego i następnie w Plantową.

Bardzo łatwo dojechać też do nas autobusem linii 60 i 62.

Alternatywą jest także rower – to niecałe 10 minut wprost pod nasz gabinet.

Jeśli więc szukasz sprawdzonego stomatologa w Komorowie lub w okolicach, masz do nas bardzo blisko!

Zapraszamy do AnnaMed, gdzie zadbamy o Twoje zdrowie, aparycję i samopoczucie na lata!