stomatologia estetyczna pruszków

Stomatologia estetyczna

stomatologia estetyczna pruszków

Zdrowe, równe i białe zęby to marzenie wielu osób. Nie ulega wątpliwości, że piękny uśmiech dodaje pewności siebie, pomaga w codziennych kontaktach oraz zdecydowanie podnosi samoocenę w życiu osobistym i zawodowym. Niestety czasem odpowiednia higiena i regularne leczenie zębów nie są wystarczające. Dlatego z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna, której misją jest przywrócenie pięknego, naturalnego wyglądu zębów. Uzyskanie satysfakcjonującego efektu wymaga wykorzystania nowoczesnych technologii, zaangażowania lekarza oraz ścisłej współpracy poszczególnych dziedzin stomatologii. Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego AnnaMED.pl w Pruszkowie, w którym, oddając się w ręce naszych specjalistów, pacjenci mogą być pewni profesjonalnie przeprowadzonego leczenia.

Czym jest stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna to dziedzina zajmująca się poprawą wyglądu uzębienia oraz przywróceniem naturalnego i pięknego uśmiechu. W swoich działaniach wykorzystuje wiele obszarów stomatologii między innymi: protetykę, ortodoncję, endodoncję oraz leczenie zachowawcze. Dedykowana jest osobom, które pragną uzyskać atrakcyjny wygląd zębów. Stomatologia estetyczna to nie tylko kwestie wizerunkowe. Piaskowanie zębów oraz usuwanie kamienia nazębnego mają ogromne znaczenie dla zdrowia jamy ustnej – zapobieganie próchnicy i chorobom dziąseł. Dlatego są to podstawowe zabiegi przed kolejnymi etapami poprawy wyglądu uśmiechu. 

Stomatologia estetyczna wymaga ścisłej współpracy specjalistów z różnych dziedzin. W AnnnaMED.pl lekarze wzajemnie wymieniają się swoimi doświadczeniami, ponieważ przyświeca im wspólny cel – zadowolenie wszystkich pacjentów, którzy przekroczą próg gabinetu.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej w AnnaMED.pl

Opierając się na kompleksowej diagnostyce i dysponując nowoczesnym sprzętem w AnnaMED.pl przeprowadzamy:

  • profesjonalne zabiegi higienizacji zębów – skaling, piaskowanie fluoryzację,
  • częściowe lub całościowe wybielanie zębów,
  • bonding zębów,
  • korygowanie kształtu i barwy uzębienia za pomocą licówek, pełnoceramicznych koron cyrkonowych  oraz mostów,
  • leczenie ubytków zębowych
  • Wymiana nieszczelnych lub nieestetycznych wypełnień

W planowaniu leczenia specjaliści AnnaMED.pl stosują zasadę wydobycia z uśmiechu maksimum efektu przy minimalnej ingerencji. Wszystkie działania opierają się na zrównoważonej koncepcji naturalnego piękna.

Profesjonalna higienizacja

Higienizacja zębów polega na usunięciu złogów miękkich i twardych, na które składają się resztki pokarmowe, kamień nazębny oraz nieestetyczny osad. Zmiany te są siedliskiem bakterii, a także prowadzą do próchnicy. Skaling umożliwia usunięcie kamienia z okolic szyjek zębów, zlokalizowanego bezpośrednio przy dziąsłach i często doprowadzającego do ich stanów zapalnych oraz chorób, takich jak próchnica czy paradontoza. Natomiast piaskowanie ma szersze zastosowanie, gdyż obejmuje całą powierzchnię zęba. Likwiduje większość przebarwień po winie, kawie i paleniu tytoniu. W efekcie uzębienie odzyskuje swój dawny blask. W AnnaMED.pl zabiegi higienizacji wykonują wykwalifikowane higienistki stomatologiczne.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów dedykowane jest osobom, które z natury mają ciemną barwę szkliwa lub zmagają się z widocznymi przebarwieniami zębów. Podstawą kwalifikacji do zabiegu jest konsultacja stomatologiczna, na której lekarz sprawdza śluzówkę jamy ustnej i dziąseł pod kątem ewentualnych stanów zapalnych, próchnicy i kamienia nazębnego. Należy także wymienić nieszczelne wypełnienia. Jednym z najczęstszych przeciwwskazań do wykonania zabiegu jest próchnica, paradontoza oraz stan zapalny dziąseł. Kuracji nie zaleca się także kobietom w ciąży oraz w trakcie laktacji. Wybielanie zębów jest poprzedzone higienizacją (skalingiem i piaskowaniem), którą wykonuje się kilka dni przed zabiegiem. Oferujemy pacjentom innowacyjny system wybielania zębów za pomocą lampy BlancOne®, która wykorzystuje zaawansowaną technologię fotochemiczną. Dzięki temu czas naświetlania oraz stężenie materiału wybielającego ulega znacznemu obniżeniu. Po wizycie nie ma konieczności stosowania białej diety, jedynie należy powstrzymać się od spożywania posiłków i napojów przez okres 2 godzin. W przypadku pierwszej wizyty zalecamy naszym pacjentom system szybkiego wybielania – BlancOne® CLICK. Składa się on z jednej sesji, która trwa 10 minut. Finalnie uzyskujemy zęby bielsze o 5 odcieni, a efekt utrzymuje się średnio 1,5 miesiąca. BlancOne® TOUCH to system intensywnego wybielania zębów – składa się z 3,4 sesji, a standardowy rezultat sięgający 7 odcieni utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Bonding

Bonding to rodzaj obudowy estetycznej powierzchni zębów za pomocą żywic kompozytowych. Zabieg polega na przykryciu wypełnieniem drobnych ukruszeń, starć i przebarwień. Odcień kompozytu można dowolnie dobierać zgodnie z kolorem szkliwa, co sprawia, że wypełnienie jest idealnie wkomponowane. Jedną z największych zalet zabiegu jest fakt, iż efekt jest natychmiastowy. Bonding nie wymaga zastosowania znieczulenia, cechuje go także mała inwazyjność i odwracalność – nie narusza struktury zęba, więc gdy pacjent w późniejszym czasie zdecyduje się na inną metodę leczenia, bez problemu można wrócić do stanu sprzed zabiegu.

Pełnoceramiczne korony protetyczne

Korony protetyczne są stosowane w przypadku braku możliwości  rekonstrukcji korony zęba za pomocą wypełnienia. Jest to doskonałe rozwiązanie, aby wzmocnić osłabione zęby, poprawić ich funkcjonalność oraz odbudować brakującą część koronową na własnym korzeniu lub implancie. Gabinet stomatologiczny AnnaMED.pl oferuje nowoczesne pełnoceramiczne korony cyrkonowe. Wyróżnia je trwałość oraz doskonałe dopasowanie. Materiał, z którego są wykonane, w świetle daje efekty wizualne niczym ząb naturalny. Brak elementu metalowego daje gwarancję, że w okolicy dziąsła nie będzie widoczna nieestetyczna ciemniejsza smuga.

Wypełnienie ubytków zębowych

W Annamed.pl wykorzystujemy Enamel materiał doskonale imitujący naturalne szkliwo i zębinę. Ząb odtworzony przy jego pomocy zachowuje również właściwości fluorescencyjne w świetle ultrafioletowym.

Jest on szczególnie polecany do wypełnienia i odbudowy utraconych fragmentów w zębach przednich, a także do zamykania diastemy. 

wybielanie zębów pruszków

Dlaczego warto wybrać AnnaMED.pl?

AnnaMED.pl to zespół lekarzy stomatologów oraz higienistek stomatologicznych o wysokich kwalifikacjach zawodowych i dużym doświadczeniu klinicznym. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz certyfikowane materiały. Przeprowadzamy leczenie w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Wykazujemy się zaangażowaniem i empatią, stawiając na pierwszym miejscu potrzeby pacjenta.

Cena za zabieg ustalana jest indywidualnie na pierwszej konsultacji. Wówczas stomatolog bada stan uzębienia i proponuje najlepszy plan leczenia. To, ile dokładnie wyniesie kwota, zależne jest od wielu czynników, między innymi od rodzaju zabiegu oraz jego zakresu.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 22 728 37 09
Nasi stomatolodzy estetyczni

Kamila Nowakowska – Kopeć

Lekarz dentysta

Julita Adamczyk

Higienistka

Żaneta Adamczyk

Higienistka

Stomatologia estetycznacena
bonding (za ząb)od 720 zł
wybielanie BlancOne® CLICK330 zł
wybielanie BlancOne® TOUCH990 zł
wybielanie metodą nakładkową (za 1 łuk)390 zł

Powyższy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego

 

Formularz kontaktowy