wypelnienia zębów pruszków

Wypełnienia

wypełnienia zębów pruszków

Chociaż wydaje się, że to jeden z najstarszych, najlepiej znanych działów stomatologii, to wciąż trudno przecenić jego ogromne znaczenie. W stomatologii zachowawczej także korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i materiałów.

Zachęcamy do częstych wizyt kontrolnych, ponieważ wcześnie wykryta próchnica jest łatwiejsza do wyleczenia i pozostaje po niej mniej następstw. Chcielibyśmy, żeby wszyscy nasi Pacjenci zachowywali własne, żywe i zdrowe zęby. Dlatego oferujemy leczenie w komfortowo urządzonych gabinetach, ze znieczuleniem i z doradztwem znakomitych fachowców.

Proponujemy szeroką paletę materiałów do wypełnień, w tym coraz bardziej popularny Enamel, który doskonale imituje naturalne tkanki. Dzięki jego własnościom wykonana plomba jest nie do zauważenia. Cechuje go taka sama przezierność jak naturalnego zęba i ogromna odporność na ścieranie.

Zachęcamy także do korzystania z działań profilaktycznych, takich jak lakowanie zębów stałych u dzieci, usuwanie kamienia nazębnego, który jest siedliskiem groźnych bakterii, oraz lakierowanie. Remineralizację szkliwa proponujemy zwłaszcza Pacjentom po zabiegach wybielania. Jest wtedy szczególnie ważna, ale warto o nią zapytać stomatologa nawet wtedy, gdy pozornie nic złego się z naszymi zębami nie dzieje.

Ogromną wagę przykładamy do odpowiedniej diagnostyki. Szczególny rodzaj zdjęć RVG, robionych z wykorzystaniem specjalnego oprzyrządowania, pozwala nam wykrywać ogniska próchnicy trudne do znalezienia w inny sposób. Dzięki zdjęciom skrzydłowo-zgryzowym w wielu wypadkach zapobiegamy rozwojowi ubytków.

Leczymy bez narażania Pacjenta na ból. Osoby bardziej wrażliwe zapewniamy, że nie poczują bólu nawet w momencie ukłucia igły, dzięki „znieczuleniu przed znieczuleniem”. Oferujemy pacjentom doskonałe opatrunki i najnowszej generacji odporne na ścieranie materiały wypełnień.

Zapraszamy Państwa na wizyty kontrolne i korzystanie z szerokiego programu profilaktyki, ponieważ chcielibyśmy, żebyście cieszyli się jak najdłużej własnymi, silnymi, zdrowymi zębami. Umów się, przyjdź na wizytę kontrolną do AnnaMED.pl i zapytaj, co możemy zrobić, by chronić Twoje zęby.

Nasi specjaliści od wypełnień