implantologia pruszków

Implantologia

implanty zębów pruszków

Wszczepianie implantów staje się praktyką coraz bardziej popularną. Dzieje się tak dzięki długiej już historii tej dziedziny
stomatologii, znakomitym efektom, a także konkurencji na rynku, dzięki której można proponować Pacjentom
coraz niższe ceny.

Implanty bez ryzyka

Nie należy się obawiać implantów. Około 95% wszczepień kończy się sukcesem. Zabieg nie jest bardziej obciążający niż większość stomatologicznych procedur.

Implanty pozwalają na odtworzenie całego uzębienia. Dlatego są tak rekomendowanym rozwiązaniem, że doskonale zastępują korzeń zęba, są znakomicie przyjmowane przez organizm i zapobiegają procesowi zaniku kości w miejscach, gdzie zęba brakuje. Dają okazję odzyskania tego, co dała nam natura.

Tylko fachowiec może ocenić właściwie szanse powodzenia i trwałość różnych dróg rekonstrukcji uzębienia. Odbudowa zęba na implancie pełniącym rolę korzenia to rozwiązanie na długie lata, często dożywotnie. Potwierdzają to Pacjenci cieszący się zębami osadzonymi na implantach już przez długie dziesięciolecia. Implantologia stomatologiczna to dziedzina rozwijająca się od ponad czterdziestu lat.

Źle jest pozostawić w jamie ustnej puste miejsce po zębie. Ze względu na zdrowie, zwłaszcza kondycję reszty uzębienia należy brak uzupełnić, choćby mikroprotezą wyjmowaną. Najlepszym rozwiązaniem jest najczęściej wszczepienie implantu, choć i tu w bardzo niewielu przypadkach mogą się pojawić przeciwskazania. Bywa, że chirurg musi przeprowadzić zabiegi przed osadzeniem implantu, ze względu na niedostateczną gęstość kości czy niewłaściwe jej wymiary.

Dlaczego implanty w AnnaMED.pl?

1. Stosujemy najlepszej jakości implanty.

2. Współpracujemy z doskonałym chirurgiem-implantologiem.

Obecność w AnnaMED.pl doskonałego chirurga-implantologa, zapewnia Państwu bezpieczeństwo, komfort i wygodę realizacji całości pracy w jednym miejscu, od pierwszych konsultacji, potrzebnych zdjęć doskonałej jakości, po umocowanie koron czy mostów na implantach. Jeden lekarz zna perfekcyjnie wszystkie etapy pracy i bierze za nie odpowiedzialność.

3. Lekarz przed zabiegiem informuje Pacjenta o planowanym przebiegu leczenia i jego etapach oraz odpowiada na wszystkie pytania.

4. Proponujemy szeroki wybór koron i mostów mocowanych na implantach. Ze względu na właściwości materiału i wyjątkowo precyzyjny sposób jego obróbki często zalecane są prace wykonane z cyrkonu.

5. Dzięki stałej współpracy i rosnącej liczbie zamówień uzyskujemy dla Pacjentów AnnaMED.pl bardzo krótkie terminy realizacji. Prace wykonują dla nas jedne z najlepszych laboratoriów w kraju. Ogromna wiedza i stała bogata praktyka naszego implantologa pozwalają wybierać materiały najbardziej odpowiednie dla Państwa.

6. Dysponujemy najnowszym sprzętem i najlepszej klasy urządzeniem do wykonywania zdjęć pantomograficznych.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 22 728 37 09
Nasi implantolodzy

Jan Kotarski

Specjalista chirurgii stomatologicznej