Praca

Poszukujemy do naszego zespołu lekarza dentystę – protetyka

Oferujemy:

  • gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny
  • pracę z użyciem wysokiej jakości materiałów stomatologicznych
  • pracę „na 4 ręce” z wykwalifikowanymi asystentkami
  • możliwość współpracy z innymi specjalistami oraz higienistką

Wymagamy:

  • udokumentowanego prawa do wykonywania zawodu
  • wysokiej dokładności i jakości wykonywanej pracy
  • kompleksowych planów leczenia
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysokiej kultury osobistej

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: praca@annamed.pl

Poszukujemy do naszego zespołu recepcjonistki/recepcjonisty

Do obowiązków pracownika recepcji należy m.in.:

• Kompleksowa obsługa Pacjentów (bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa)

• Umawianie i rozliczanie wizyt Pacjentów

• Zadania administracyjne i biurowe

• Dbanie o profesjonalny wizerunek recepcji i przychodni

Od kandydatów oczekujemy:

• Dyspozycyjności

• Wysokiej kultury osobistej

• Zaangażowania i chęci do pracy

• Umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych

• Umiejętności pracy w zespole

• Rzetelności i odpowiedzialności w wypełnianiu powierzonych zadań

• Znajomości pakietu Microsoft Office

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej

W zamian oferujemy:

• Atrakcyjne warunki pracy

• Pracę w młodym zespole

• Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

• Wybór formy zatrudnienia

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysłać na adres e-mail: praca@annamed.pl

Oferta pracy na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów i raportów
  • obsługa urządzeń biurowych
  • sporządzanie pism
  • składanie zamówień
  • wsparcie zespołu w bieżących projektach
  • rozwiązywanie problemów związanych z systemami informatycznymi
  • obsługa systemu magazynowego (wprowadzanie i zdejmowanie z magazynu towarów i materiałów, kontrola stanów magazynowych)
  • porządkowanie danych w wersji papierowej oraz elektronicznej
  • inne prace logistyczne i biurowe
  • inne prace administracyjne

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Windows oraz pakietu Office
  • znajomość architektury komputera
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność klarownego przekazywania informacji
  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność w wypełnianiu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i chęć niesienia pomocy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy
  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym zespole

Zapraszamy do odbycia praktyk zawodowych w naszej przychodni