Praca

Poszukujemy do naszego zespołu recepcjonistki/recepcjonisty

Do obowiązków pracownika recepcji należy m.in.:

• Kompleksowa obsługa Pacjentów (bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa)

• Umawianie i rozliczanie wizyt Pacjentów

• Zadania administracyjne i biurowe

• Dbanie o profesjonalny wizerunek recepcji i przychodni

Od kandydatów oczekujemy:

• Dyspozycyjności

• Wysokiej kultury osobistej

• Zaangażowania i chęci do pracy

• Umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych

• Umiejętności pracy w zespole

• Rzetelności i odpowiedzialności w wypełnianiu powierzonych zadań

• Znajomości pakietu Microsoft Office

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej

W zamian oferujemy:

• Atrakcyjne warunki pracy

• Pracę w młodym zespole

• Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

• Wybór formy zatrudnienia

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysłać na adres e-mail: praca@annamed.pl

Poszukujemy do naszego zespołu lekarza dentysty

Oferujemy:

• Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny m.in. kamery wewnątrzustne, nóż chirurgiczny (Piezotome® CUBE), mikroskop, urządzenie do termoplastycznego wypełniania kanałów gutaperką (BeeFill 2w1), X-Smart, RTG punktowe, CBCT

• Pracę z użyciem wysokiej jakości materiałów stomatologicznych

• Pracę „na 4 ręce” z wykwalifikowanymi asystentkami

• Możliwość współpracy z innymi specjalistami oraz higienistką

Oczekujemy:

• Udokumentowanego prawa do wykonywania zawodu

• Wysokiej dokładności i jakości wykonywanej pracy

• Kompleksowych planów leczenia

• Chęci dalszego rozwoju

Mile widziany tytuł lekarza specjalisty bądź w trakcie specjalizacji.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: praca@annamed.pl

Zapraszamy do odbycia praktyk zawodowych w naszej przychodni