Korony cyrkonowe

Tym z Państwa, których czeka wybór stałego uzębienia protetycznego, a chcieliby zadbać o swój wygląd i zdrowie w sposób szczególny, doradzamy wykonanie koron i mostów z tlenku cyrkonu. Materiał ten jest doskonale przyjmowany przez organizm, łączy lekkość z trwałością i wytrzymałością na nacisk. Pamiętajmy, że w jamie ustnej występują podczas gryzienia bardzo duże siły. To jednak nie koniec zalet cyrkonu jako materiału do wytwarzania protetycznych uzupełnień.

Wysoka dokładność!

Bardzo nowoczesna jest sama procedura obróbki bloku cyrkonu. Wycisk oszlifowanych zębów Pacjenta jest komputerowo skanowany, by później specjalne oprogramowanie sterowało procesem frezowania korony. Dzięki temu uzyskuje się ogromną szczelność korony lub mostu i identyczną grubość na całej powierzchni.

Dlaczego warto założyć koronę cyrkonową na zęba?

Korony cyrkonowe przepuszczają światło i podobnie do naturalnych zębów je odbijają. Doskonale więc zastępują braki uzębienia. Ich jakość zmniejsza ryzyko pojawienia się próchnicy pod koroną. Uważane są obecnie za najnowocześniejsze.

Dlaczego warto leczyć się u nas?

AnnaMED.pl nawiązała współpracę z jednym z najlepszych w kraju centrów przygotowywania koron i mostów. Ponieważ zamawiamy u nich bardzo dużo koron, dla naszych Pacjentów uzyskujemy atrakcyjne ceny materiału i szybkie terminy realizacji.

Możemy zaoferować Państwu bardzo krótki czas oczekiwania, o połowę krótszy od zazwyczaj proponowanego.