Stomatolog Piastów

Stomatolog Piastów AnnaMed to miejsce, gdzie codziennie dokładamy wszelkich starań, by zapewnić wszystkim naszym Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. W diagnostyce, profilaktyce i leczeniu wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, a nad dobrem i zdrowiem każdego Pacjenta czuwa cały zespół lekarzy różnych specjalizacji, którzy wspólnie pochylają się nad danym problemem.

Jeśli szukasz stomatologa w Piastowie lub okolicach, dobrze trafiłeś – nasz gabinet zdobył zaufanie wielu Pacjentów, również za granicą. Dbamy nie tylko o zdrowie i piękne uśmiechy naszych Pacjentów, ale także o ich najwyższy komfort. Stomatolog Piastów Anna Med jest miejscem, gdzie każdy Pacjent i Jego potrzeby są traktowane wyjątkowo – ponieważ takie właśnie w istocie są.

Dentysta Piastów – dlaczego warto wybrać gabinet AnnaMed?

Stomatolog Piastów AnnaMed to gabinet, gdzie szczególnie dbamy o komfort i bezpieczeństwo Pacjentów. Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny, a nasz personel to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Wszystkie zabiegi wykonujemy w miłej i spokojnej atmosferze, abyś czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Dentysta Piastów AnnaMed to również placówka, w której stosowany jest wyłącznie zaawansowany technologicznie sprzęt, dzięki czemu wszystkie przeprowadzane zabiegi stomatologiczne są krótkie, bezbolesne i skuteczne. Nasz zespół to doświadczeni lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii, którzy nie obawiają się poświęcić dodatkowego czasu na dobór jak najlepszego rozwiązania dla Pacjenta.

Oferta stomatologiczna w AnnaMed

Stomatolog Piastów AnnaMed to miejsce, w którym kładziemy nacisk na interdyscyplinarne leczenie, dlatego oferujemy naszym Pacjentom szeroki zakres usług stomatologicznych.

Świadczymy m.in. zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, implantologii, ortodoncji, pedodoncji, periodontologii, protetyki i stomatologii estetycznej.

Jak do nas dojechać z Piastowa?

Wpisując w mapy Google hasło “dentysta Piastów”, z pewnością pokażą się Państwu gabinety z okolic. AnnaMed mieści się przy ulicy Stalowej 48 w Pruszkowie, czyli niewiele ponad 5 km od Piastowa. To zaledwie 10 minut samochodem, 15 rowerem lub niecałe 20 komunikacją miejską. Szukając dobrego stomatologa w Piastowie, nie musisz więc jechać daleko.

Nasz gabinet znajduje się kilkaset metrów od stacji kolejowej i od głównej drogi prowadzącej wprost do Piastowa, a w okolicy jest wiele miejsc parkingowych.

Jeśli preferują Państwo komunikację miejską, mogą Państwo skorzystać z pociągu linii S1 lub R1, który odjeżdża z Piastowa i zatrzymuje się kilka minut od naszego gabinetu.

Zapraszamy serdecznie do AnnaMed, gdzie czeka na Państwa kompleksowa opieka stomatologiczna wykonywana przez wykwalifikowany personel z użyciem wysokiej klasy sprzętu medycznego. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz przyjazną atmosferę, dzięki czemu każda wizyta u nas jest nie tylko inwestycją w swoje zdrowie i piękny uśmiech, ale także prawdziwym relaksem.